Общинска избирателна комисия Грамада


РЕШЕНИЕ
№ 56
Грамада, 30.10.2023

ОТНОСНО: Решение за избор на общински съветници

РЕШЕНИЕ

№56-МИ, ГРАМАДА

на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

                                   община Грамада

                                    област Видин

ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

 

 

Брой мандати за общински съветници

 

               Единадесет                                                               11

                             с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 30.10.2023 г., в 3:54 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е шестдесет и седем гласове 67

           (с думи)                       (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: няма

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                                      Единадесет                                                11

                                      (с думи)                                               (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

Кандидатите отпадат от кандидатските листи на партиите, понеже са избрани за кметове:

Милчо Петров Башев

 

 

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

                 с думи                          с цифри

7.

ПП ГЕРБ

                  Два                                   2

24.

Коалиция Алтернативата на гражданите

                Девет                                  9

 

 

 

 

 

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

7.

ПП ГЕРБ

1.

Емил Мишов Митов

А

52

2.

Димитър Петков Митов

А

30 (9)

 

 

3.

Димитър Петров Бъчварски

А

19

 

 

4.

Бойко Иванов Тодоров

А

10

 

 

5.

Мартин Начов Славчов

Б

9

 

 

6.

Добромир Николов Найденов

Б

4

 

 

7.

Илия Василев Каменов

Б

1

 

 

8.

Цанка Нинкова Маринова

Б

2

9.

Илиан Веселинов Петров

Б

1

10.

Митко Тодоров Велков

Б

3

24.

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

1.

Владимир Петров Вълчев

А

 81

2.

Дилян Сергеев Бъчварски

А

    63

3.

Владимир Малинов Цеков

А

60

4.

Страхил Живков Неделков

А

59

5.

Огнян Любенов Георгиев

А

48

6.

Николай Ангелов Найденов

А

45

7.

Ивайло Конов Йончев

Б

29

8.

Боби Ангелов Борисов

Б

17

9.

Стела Пламенова Стойкова

Б

28

10.

Кристиан Йошов Коцов

Б

23

66.

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА-ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1.

Илиян Начов Гергов

А

16

2.

Тихомир Йорданов Вельов

А

2

3.

Маргарита Игнатова Маринова

А

2

4.

Емилия Цветанова Нейкова

Б

1

5.

Ирина Борисова Иванова

Б

     1

 

 

68.

 

 

 

 

 МК БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

(ЛЕВИЦАТА!, БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД, ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)

1.

Мими Цекова Цекова

А

8

2.

Ваньо Петков Димитров

А

7(7)

3.

Валери Иларионов Рагьов

Б

0

 

 

 

 

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1.     Боби Ангелов Борисов

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

2.     Владимир Малинов Цеков

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

3.     Владимир Петров Вълчев

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ.

.

4.     Дилян Сергеев Бъчварски

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

  1. Димитър Петков Митов

ПП ГЕРБ

 

6.     Емил Мишов Митов

ПП ГЕРБ

 

7.      Ивайло Конов Йончев

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

8.     Николай Ангелов Найденов

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

      9. Огнян Любенов Георгиев

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

      10. Стела Пламенова Стойкова

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

      11. Страхил Живков Неделков

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: Няма

 

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ....................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

СЕКРЕТАР: .....................................

ЧЛЕНОВЕ:

1. ..............................................

13. ...........................................

25. .....................................

2. ...............................................

14. ...........................................

26. .....................................

3. ..............................................

15. ............................................

27. .....................................

4. ..............................................

16. ............................................

28. .....................................

5. ...............................................

17. ............................................

29. .....................................

6. ..............................................

18. ............................................

30. .....................................

7. ..............................................

19. ...........................................

31. .....................................

8. ..............................................

20. ............................................

32. ....................................

9. ..............................................

21. ............................................

33. .....................................

10. ............................................

22. ............................................

34. .....................................

11. ............................................

23. ............................................

35. .....................................

12. .............................................

24. ............................................

 

Председател: Иван Владимиров Иванов

Секретар: Антоанета Николаева Бижева

* Публикувано на 30.10.2023 в 05:16 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 57 / 02.11.2023

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от кандидатската листа на коалиция „Алтернативата на гражданите“ и обявяване за избран за общински съветник следващия в листата на кандидати за общински съветници на коалиция „Алтернативата на гражданите“.

  • № 56 / 30.10.2023

    относно: Решение за избор на общински съветници

  • № 55 / 30.10.2023

    относно: Решение за избор на кмет

всички решения