Общинска избирателна комисия Грамада


РЕШЕНИЕ
№ 60-МИ
Грамада, 28.10.2019

ОТНОСНО: Решение за избор на Общински съветници

РЕШЕНИЕ

                                                        №  60-МИ/ 28.10.2019 г.

на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

община ГРАМАДА

област ВИДИН

 

ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

 

 

Брой мандати за общински съветници

 

.          ЕДИНАДЕСЕТ                           .                                   11

                             с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 28.10.2019  г., в 05:00. ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е ДЕВЕДЕСЕТ И ДЕВЕТ   99           гласове.

(с думи)                               (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                 ЕДИНАДЕСЕТ                                                         11

                                    (с думи)                                            (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

Кандидатите отпадат от кандидатските листи от партиите, понеже са избрани за кметове:

МИЛЧО ПЕТРОВ БАШЕВ

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

43

ПП ГЕРБ

   ТРИ                                                3

67

Местна коалиция НОВА АЛТЕРНАТИВА (НОВА АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)

   ОСЕМ                                            8

 

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

8.

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1.

Иван Николов Иванов

А

6

 

 

2.

Радостина Пунчева Божинова

А

4

 

 

3.

Борис Дичев Илиев

Б

0.

 

 

4.

Михаил Велков Митов

   Б

0

 

 

 

 

 

 

43.

ПП ГЕРБ

1.

Николай Пламенов Иванов

А

  49

2.

Маргарита Тодорова Велкова

А

   39

3.

Димитър Петков Митов

  А

  33

 

 

4.

Николай Любенов Гергов

 А

  28

...

..........................................

5.

Димитър Петров Бъчварски

А

  22.

 

 

6.

Емил Мишов Митов

А

  20

 

 

7.

Преслава Рачева Тодорова

Б

  14

 

 

8.

Мартин Начов Славчев

Б

    6

 

 

9.

Михаил Ангелов Конов

Б

  12

 

 

 

10.

Таня Андреева Коцева

Б

  12

 

 

11.

Галин Петков Ганов

Б

    0

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1.

Ваньо Петков Димитров

А

   19

 

 

2.

Перо Данчов Цветков

А

    10

 

 

3.

Данаил Борисов Дичев

А

      8

 

 

4.

Сашо Ангелов Кръстев                

А

      7

 

 

5.

Росен Сашков Цветанов

А

      6

 

 

6.

Илия Петков Лилков

Б

      3

 

 

7.

Пламенка Стоянова Лакова

Б

      2

 

 

8.

Перо Иванов Петров

Б

      3

 

 

9.

Данчо Петров Доков

Б

      3

 

 

10.

Мими Цекова Цекова

Б

      1

 

 

11.

Владо Каменов Иванов

Б

      4

67

Местна коалиция НОВА АЛТЕРНАТИВА(НОВА АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)

1.

Владимир Петров Вълчев

А

149

 

 

2.

Дилян Сергеев Бъчварски

А

   91

 

 

3.

Страхил Живков Неделков

А

   89

 

 

4.

Владимир Малинов Цеков

А

   67

 

 

5.

Огнян Любенов Георгиев

А

   63

 

 

6.

Ивайло Конов Йончев

А

   60

 

 

7.

Николай Ангелов Найденов

Б

    44

 

 

8.

Боби Ангелов Борисов

Б

     21

 

 

9.

Яворка Петкова Накова

Б

     18

 

 

10.

Петър Коцев Петров

Б

      12

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1.      Боби Ангелов Борисов

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)   

2.      Владимир Малинов Цеков

 Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)    

3.      Владимир Петров Вълчев

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)     

4.      Дилян Сергеев Бъчварски

 

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)     

 

5.      Димитър Петков Митов                               

 

ПП ГЕРБ                                  

6.      Ивайло Конов Йончев

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)     

7.      Маргарита Тодорова Велкова

 

ПП ГЕРБ                                  

8.      Николай Ангелов Найденов

 

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)     

9.      Николай Пламенов Иванов

 

ПП ГЕРБ                                 

10.  Огнян Любенов Георгиев

 

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)     

11.  Страхил Живков Неделков

Местна коалиция НОВА

АЛТЕРНАТИВА(НОВА

АЛТЕРНАТИВА и ВОЛЯ)     

 

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: НЯМА

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ....................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

СЕКРЕТАР: .....................................

ЧЛЕНОВЕ:

1....................................

6. ...........................................

11. .....................................

2.....................................

7. ...........................................

12. .....................................

3.....................................

8. ............................................

13. .....................................

4......................................

9. ............................................

14. .....................................

5.......................................

10. ............................................

15. .....................................

       

 

Председател: Евгени Илиев Генчев

Секретар: Валери Иларионов Рагьов

* Публикувано на 31.10.2019 в 14:10 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 62-МИ / 31.10.2019

    относно: : Предаване на общинската администрация на книжата и материалите на ОИК – Грамада.

  • № 59-МИ / 30.10.2019

    относно: Упълномощаване на трима членове на общинската избирателна комисия Грамада, предложени от различни партии и коалиции за предаването на избирателни списъци за гласуване на изборите за общински съветници и за кметове на 27.10.2019 г. в ГД „ГРАО“ – Видин.

  • № 61-МИ / 28.10.2019

    относно: РЕШЕНИЕ ЗА ИЗБОР НА КМЕТ

всички решения